Hakkımızda

Mavisu Turizm İnşaat Emlak Oto Ltd. Şti.

İlk adımlarını 2004 yılında atmış olan Mavisu Turizm kurumsal olarak 2007 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sektördeki eksiklikler doğrultusunda kendisine yön veren Mavisu Turizm kalite konusunda her zaman en öncü firma olmuştur ve bu doğrultudaki çizgisini hiçbir şeklide bozmamıştır.

Firmanın ilk adımlarını iki kişilik bir ekip olarak atmış olan Mavisu Turizm şuan 10 kişilik operasyon yönlendirme ekibi, 5 kişilik ofis çalışanı ve 50 şoförüyle hizmet vermektedir.

Arka planda ofis içi çalışan ekip tarafından müşteri memnuniyeti için eğitimli olarak insan ilişkileri uzmanı çalışmakta ve hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizle birebir iletişim kurulmaktadır. Hizmet kalitesinin çizgisini bozmamak adına ve daha iyi hizmet sunmak adına uzmanlarımız sürekli sahaya inmekte araştırma yapmakta anketler hazırlamakta ve birebir diyaloglar kurmaktadır.

Öğrenci ve personel taşımacılığı konusunda arka planda ar-ge çalışmaları sürekli yapılmakta ve bu doğrultuda haftalık ve aylık olarak belirli toplantılar düzenlenmektedir. Yapılan toplantılar ve ar-ge sonuçlarına bağlı olarak kendisini sürekli yenileyen bir ekip olmakla birlikte kendisine sürekli yenilik katan bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şoförlerimiz , halkla ilişkiler uzmanlarımız tarafından itinayla seçilerek belirli kiriterlerle çok uzun yıllardır bizle bu yola gönül koymuşlardır. Her biri tecrübeli, eğitimli alanında uzman olarak size hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Şoförlerimizin hepsi öğrenci ve personel taşımacılığı yönetmeliğinde geçen kiriterlere uygundur. Gerekli belge ve evrakları psikolojik analizleri mevcuttur.

Özellikle öğrenci servislerinin şoförleri konusunda daha titiz ve daha hassas davranmaktayız. Bu bizi rakiplerimizden farklı kılan en büyük özelliğimizdir.

Personel taşımacılığında her zaman zamanında, güvenilir, hızlı ve sorunsuz ulaşım sağlamış olmanın da mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz.

Mali sorumluluklarımızın bilincinde olup en kaliteli öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetini en uygun fiyatlarla size sunmak adına araştırmacı ve tecrübeli olarak sürekli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Size en uygun maliyetle en yüksek kaliteyi vermektan asla vazgeçmeyecek olup sürekli bu doğrultuda hizmet vereceğiz.

Merkezi İstanbul Anadolu Yakasın da olup tüm bölgelere hizmet vermektedir. Günümüz itibari ile devam etmekte ve kalite konusunda çizgisini bozmamış olup faal olarak çalışmaktadır. Size hizmet vermekten her zaman mutlu ve onurluyuz.İbrahim ZENGİL

Mavisu Turizm Yönetim Kurulu Bşk.

BİZİ HEMEN ARAYIN !

(0216) 621 24 80 BİZİ ARAYIN !© Copyright 2010 - 2018. MAVİSU TURİZM Tescilli Bir Markadır.
Firmamızın web sayfası içerikleri izinsiz kullanılamaz. Kopyalanamaz